Sertifikalar
 • Çin Xiangkang Electronic Co., Ltd. Sertifikalar
  Standart: ISO9001
  Sayı: PC213000
  Yayımlanma tarihi: 2020-04-08
  Bitiş tarihi: 2023-04-07
 • Çin Xiangkang Electronic Co., Ltd. Sertifikalar
  Standart: EXPROOF
  Sayı: CNEx16.0551X
  Yayımlanma tarihi: 2016-03-08
  Bitiş tarihi: 2021-03-07
 • Çin Xiangkang Electronic Co., Ltd. Sertifikalar
  Standart: ATEX
  Sayı: ATEX n. 0P190808.XEQD78
  Yayımlanma tarihi: 2019-08-08
  Bitiş tarihi: 2024-08-07
qc profili

ISO9001, ATEX, CNEX sertifikalarını geçti, Xiangkang ayrıca “Jiangsu Eyaletindeki mükemmel özel işletmeler","Yüksek teknoloji işletmeleri","Jiangsu Eyaletindeki Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için İnovasyon Yeteneği Oluşturmaya Yönelik Tanıtım İşletmesi”," Üçüncülük Ödülü 6. Emniyetli Üretim Teknolojisi Başarı Ödülü ", "Çin Makine Endüstrisi Bilim Ödülü İkincilik Ödülü" ve "Mühendislik Teknolojileri Araştırma Merkezi”.

 

Amacı "Mühendislik Teknolojileri Araştırma Merkezi":

İşletmelerin ve endüstrilerin bilimsel ve teknolojik ilerlemesini teşvik edin ve işletmelerin teknolojik yeniliğin ana gövdesi olmasını teşvik edin.

 

Başarı dönüşümü için gerekli sistem entegrasyonu için bir mühendislik doğrulama ortamı oluşturun ve birinci sınıf araştırma, test, inceleme ve pilot test koşullarını oluşturun.

 

Büyük bilimsel ve teknolojik başarıların ümit verici pazar beklentileriyle dönüşümünü teşvik edeceğiz ve inovasyon zincirini endüstriyel zincirle etkili bir şekilde ilişkilendireceğiz.Büyük ölçekli üretim için gelişmiş ve olgun teknoloji ve ekipman sağlamak.

 

Yurtiçi ve yurtdışında çok katmanlı, çok formlu ve çok alanlı teknik değişimler ve işbirlikleri gerçekleştirmeli, sanayi, üniversiteler ve araştırma enstitülerinin birleşimine önem vermeli, üniversiteler ve bilimsel araştırmalarla uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurmalıyız. araştırma kurumları.

 

Üst düzey mühendislik ve teknik personel ve idari personel yetiştirmek.

Xiangkang Electronic Co., Ltd. kalite kontrol 0

Xiangkang Electronic Co., Ltd. kalite kontrol 1